Використання сучасних інформаційних технологій в дистрибуції значно скорочує і прискорює шлях переміщення товару від виробника до споживача. При цьому велике значення в мінімізації руху товару має швидка передача інформації як всередині підприємства, так і поза ним.

Наша компанія, відповідно, однією з перших на ринку успішно впроваджує передові ІТ технології.

Сучасна дистрибуційна компанія не може обійтися без таких систем як:

- Система електронного обміну даними (EDI)

    Компанія «UTP» інтегрована з декількома провайдерами EDI  і в повній мірі використовує системи електронного обміну даними.

  Ця технологія гарантує як правильність передачі документів, так і саму їх доставку адресатам. При цьому забезпечуються достовірність і конфіденційність інформації, що передається.

 

- Система мобільної торгівлі

   Як систем мобільної торгівлі ми використовуємо як власні рішення, так і продукти - лідери ринку України в цьому сегменту(SoftServe SalesWorks)

    Підсистеми повністю автоматизують роботу торгових представників - від збору замовлень на смартфон або планшет в точках роздрібної торгівлі (pre-selling), торгівлі з коліс (van-selling), мерчендайзингу і до контролю  планування маршруту за допомогою GPS-позиціонування.

Власне рішення дозволяє виробникам безкоштовно використовувати систему мобільної торгівлі дистриб'ютора, виключаючи таким чином інвестування коштів в продукти сторонніх розробників.

За потреби АPI ERP-системи дозволяє швидко інтегрувати будь-яку сторонню підсистему мобільної торгівлі.

 

- Система контролю пересувань торгових агентів і водіїв

    Використання трекінгу по GPS-координат дозволяє контролювати час і маршрут переміщення торгового агента або водія. Ця інформація використовується для контролю якості збору заявок і витрат ПММ, наприклад. 

 Якісний контроль дозволяє нам орієнтувати і мотивувати персонал на більш інтенсивні зусилля і підвищити його дисципліну.


- Планування маршрутів доставки товару

    Автоматизація транспортної логістики включає в себе: планування оптимальних маршрутів, моніторинг маршрутів, повний контроль над видатковою частиною, план-факт аналіз.

  Розрахунок маршрутів доставки повністю автоматизований. При використанні впровадженого у нас рішення формування маршрутів вимагає декількох хвилин і не вимагає особливих навичок. Використовувана в сервісі карта для логістики дає наочне уявлення всієї поточної оперативної обстановки на маршрутах.

 

  - Системи безпеки і контролю доступу

     Ми використовуємо в наших офісах і складах системи контролю та управління доступом спільно із системами відеоспостереження. Це забезпечує гарантируемую безпеку наших об'єктів. 


- Системи «Розумний склад»

     На всіх складах компанії впроваджені системи управління складом (WMS). Це дозволило удосконалити процеси складської діяльності та здійснити швидкий і безпомилковий облік товарів.

Автоматизовані такі операції як: переміщення, прийом, відвантаження і зберігання продукції. Програмний комплекс заснований на технологіях штрихового кодування і дозволяє проводити точний облік продукції за допомогою терміналу збору даних, WiFi обладнання і програмного забезпечення.

Це далеко не повний перелік використовуваних нами сучасних технологій використовуваних в нашій нелегкій дістрібьціонном бізнесі. Для організації нашої роботи ми також використовуємо: ip телефонію, відеоконференції, системи безперебійного забезпечення харчування, хмарні технології і т.д. І т.п.

Для швидкого реагування на ІТ проблеми створено спеціальний відділ технічної підтримки, який працює цілодобово і завжди готовий прийти на допомогу для вирішення будь-якого технічного питання. Облік запитів ведеться за допомогою системи Help Desk.

 

 

Функціональні переваги власної системи мобільної торгівлі:

  • можливість управління ціною продажу як на рівні окремої товарної позиції для конкретного клієнта, так і на рівні категорії товару і категорії клієнта
  • фіксація gps-координат з підтримкою передачі даних і відображення маршруту руху торгового агента і положення торгових точок
  • легка масштабованість системи в розрізі торгових команд і товарного асортименту
  • наявність додатка для КПК / планшетів на базі ОС Android і додатки для ноутбуків / нетбуків на базі Windows.