ПП "Юніон Трейд Плюс" - це великий національний холдинг, який займає одне з провідних місць на ринку дистрибуції FMCG України.

UTP об'єднує в своїй структурі самостійні дистриб'юторські підприємства, що покривають більшу частину території України. Всі підприємства, що входять в структуру Grand Distribution, є лідерами дистрибуційного бізнесу в своїх регіонах.

Основною метою "UTP" є організація діяльності підприємств, що входять в її структуру, спрямована на управління і збільшення ефективності системи продажів, побудова та модернізація логістичних процесів, забезпечення фінансовими ресурсами, впровадження інновацій в сфері інформаційних технологій, зниження ризиків діяльності, а також створення і підтримка  ефективної системи управління персоналом.

Ми працюємо з відомими брендами - лідерами світового ринку товарів FMCG за напрямками: продукти харчування, побутова хімія, товари для будинку, засоби особистої гігієни та косметика.

ПП  "Юніон Трейд Плюс" визнане нашими партнерами як надійне, стабільне підприємство, що надає якісний  сервіс постачальникам і клієнтам в області продажів продуктів харчування та просуванні товарів масового попиту.

Принцип роботи "UTP" заснований на розумінні того, що люди є найбільш важливим ресурсом. З нами працюють понад 2000 успішних фахівців, які є головною складовою формули успіху Компанії. Ми прагнемо бути лідерами і тому продовжуємо пошук нових талановитих співробітників, з великим особистісним і професійним потенціалом, амбітних і відповідальних, готових йти до своєї мети і не бояться перешкод, які можуть виникнути на їхньому шляху.