Принцип роботи «UNTP» заснований на розумінні того, що люди є найбільш важливим ресурсом!

  • з нами працюють понад 1500 успішних фахівців, які є головною складовою формули успіху Компанії.

 

  • ми прагнемо бути лідерами і тому продовжуємо пошук нових талановитих співробітників, з великим особистісним і професійним потенціалом, амбітних і відповідальних, готових йти до своєї мети і не бояться перешкод, які можуть виникнути на їхньому шляху

Своїм працівникам ми пропонуємо: 

  • роботу у великій надійній Компанії;
  • соціальні гарантії, конкурентоспроможний компенсаційний пакет, своєчасну виплату заробітної плати;
  • ми забезпечуємо гідну оплату праці і соціальні гарантії згідно з трудовим законодавством України - для нас важливий внесок кожного співробітника в загальний результат. Регулярно відстежуючи ситуацію на ринку праці, ми гарантуємо справедливу і конкурентоспроможну заробітну плату, і, що важливо, своєчасність її виплати. Принцип оплати побудований таким чином, що крім постійної її частини, існує і змінна - це різні бонуси і премії, які безпосередньо залежать від ефективності співробітника. Для нас важливо, щоб кращі, результативні співробітники отримували більше.
  • в нашій компанії реалізуються всі соціальні гарантії і пільги, передбачені Кодексом Законів про Працю, і ми на постійній основі підвищуємо рівень соціальної захищеності наших співробітників. Наприклад, компенсація палива, виплата матеріальної допомоги в різних життєвих ситуаціях;
  • професійний і кар'єрний ріст;
  • надання необхідних умов для самореалізації, комфортні умови праці; Нашим співробітникам ми створюємо такі умови праці, які дозволяють їм досягати найкращих результатів у роботі. Для цього вони забезпечуються всіма необхідними інструментами: сучасною офісною технікою, новітніми IT-розробками, мобільним зв'язком. У разі необхідності організовується щоденна доставка працівників до місця роботи і надання безкоштовного проживання в хостелі. Забезпечення здорових і безпечних умов праці є обов'язковою складовою для всіх наших процесів, послуг і проектів.
  • цікаві і амбітні завдання;
  • можливість почати свій кар'єрний старт під керівництвом досвідчених наставників. У Компанії велика увага приділяється адаптації нових співробітників. Для них розроблена процедура введення в посаду і знайомства з компанією. Для співробітників, які прийняті або переведені на ключові керівні посади, розроблена і застосовується система наставництва, що дозволяє найбільш ефективно навчити співробітників на новій посаді і забезпечити спадкоємність в управлінні. 

Для визначення рівня професіоналізму і потенціалу розвитку співробітників щорічно проводиться оцінка персоналу. Оцінка здійснюється шляхом визначення вираженості у співробітників корпоративних компетенцій і стандартів ефективної поведінки, а також оцінки професійних знань співробітників з кожної посади. За результатами оцінки формується кадровий резерв, тобто список кращих співробітників, які можуть в подальшому претендувати на керівні позиції в компанії, а також отримати подальше навчання з метою вдосконалення своїх навичок.

 

Якщо Ви зацікавлені в роботі в нашій Компанії, Ви можете направити Ваше резюме на електронну адресу:

Клачкова Кристина Александровна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити анкету